Людяність — основа INTELLIAS

І вона залишається незмінною, хоч як швидко ми б не зростали. Для нас важлива увага до особистості, а не так-треба-процесів.

Ми починаємо день не зі статусу, а з «Доброго ранку!». Простору вдосталь не тільки для комфортної роботи, а й для нових ідей та їхньої реалізації. Ми працюємо в атмосфері поваги й підтримки, щоб разом досягати максимуму.

Саме в таких умовах народжуються знакові технологічні рішення від Intellias.

Ключові переваги INTELLIAS

HUMANELY

По-людськи — це коли:

  • менеджер допомагає вирішити будь-яке питання, навіть особисте;
  • комунікації відкриті й ви можете впливати на проєкт;
  • немає закулісних ігор.

Можна продовжувати з прикладами, але головне — нам важливі люди.

В Intellias неприйнятні дискримінація, надумана ієрархія, тиск чи токсичність. Ми підтримуємо культуру відкритості й турботи, спроб і результатів.

PEOPLE OVER PROCESS

Ми хотіли б написати, що наші процеси ідеальні. Але так не буває. Наші процеси продумані й водночас не залізобетонні. Ми їх постійно вдосконалюємо, щоб вони ставали зручними й орієнтованими на позитивний досвід колег. Швидкий фідбек на запити, відкрита комунікація, відсутність пустопроцесів.

Є пропозиції? Кажіть! Для цього є спеціальна платформа. Особисто? Обговоримо за кавою. Не подобається смак кави? Влаштуємо дегустацію нової.

SMART COMFORT

Intellias — це ціла система для комфорту працівників. Як просторового, так і емоційного. Ми могли б розмістити інженерів стіл у стіл, але натомість зробили просторі приміщення й мітинг-руми. Багато мітинг-румів.

Потрібна дитяча кімната? Ось. Салон краси та масажний кабінет? Усе є! Переключитися? Велкам на терасу й у фанрум. Це ми називаємо комфортом.

YOU MANAGE YOUR TIME

Робочі години — це валюта, яку ви витрачаєте за власними потребами. Можна поставити день на паузу одним кліком, вирішити особисті питання й повернутися до роботи. Без зайвих відпрошувань і «мені тільки заскочити в банк». А можна взяти більше годин: зробити й заробити більше.

Усе тримається на довірі та відповідальності. Зрештою наші успіхи визначаються не витраченим часом, а результатами.

MATURE ENGINEERS

60% нашої команди — інженери рівня senior і вище. Ми програмуємо різними мовами, але перебуваємо на одній хвилі, де нікому не треба пояснювати, що таке SOLID і TDD.

Завдяки потужній експертизі міжнародні гіганти стають нашими клієнтами: лідери автомобільної індустрії, фінтеху та інші. Для нас це і успіх, і виклик одночасно. Пристебніть ремені, це «Формула-1» інженерії.

ECOMOBILITY

Окрім коду й релізів, нас ще об’єднують ідеї. Сталий розвиток і екологічніші міста. Ми починаємо з себе й поширюємо байк-френдлі й екомобіліті-культуру. Крутимо педалі на велопробігах, у змаганнях і просто містом.

Ми дбаємо як про власне здоров’я, так і здоров’я нашої планети — дотримуємось екологічності приміщень та зменшуємо кількість відходів.