Як стати частиною команди Intellias

first step
Надсилай резюме

Обери вакансію, яка тебе зацікавила, та надсилай резюме. Не забудь розповісти про свій досвід роботи, освіту, технологічний стек.

second step
Співбесіда з рекрутером

Познайомся з компанією та дізнайся більше про вакансію, а також наші бенефіти та соціальні пакети. Можемо провести співбесіду онлайн. Результати повідомимо впродовж 2 днів.

third step
Технічна співбесіда

Під час співбесіди з технічним експертом розкажи про свої знання та навички. Ми можемо попросити тебе виконати тестове завдання або приєднатися до live-coding сесії.

fourth step
PM співбесіда

На цьому етапі ти познайомишся з Delivery Manager-ом і отримаєш більше інформації про проєкт, майбутню команду, внутрішню культуру й атмосферу.

fifth step
Співбесіда з клієнтом

У разі потреби, пройди співбесіду з клієнтом. Зазвичай вони проходять англійською мовою. Наші викладачі залюбки допоможуть тобі підготуватися.

sixth step
Офер

Ми приймаємо рішення щодо співпраці на основі відгуків рекрутера та технічного експерта. Намагаємося якнайшвидше надіслати тобі офер та привітати в команді.

Приємні бонуси та можливості INTELLIAS

У команді Intellias на тебе чекає багато переваг

Можливості релокації в INTELLIAS
Для певних позицій програма релокації передбачає виплату одноразового бонусу в розмірі 1000$. За потреби наш рекрутер проконсультує тебе з цього питання.
Підтримка здоров’я та спорту
Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити комфортні умови для консультантів компанії, та піклуємося…
Допомога з вибором вакансії
Надсилай резюме нашим рекрутерам, і вони допоможуть підібрати для тебе ідеальну вакансію.