ЛОГІЧНИЙ АПАРАТ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ ПІД ЧАС ГРИ
Антон Коробов
Міжнародний гросмейстер
15 лютого
18:00, online
Логічний Апарат та його
застосування під час Гри
Напередодні шахового турніру Intelligent Chess Challenge пропонуємо прокачати теорію разом з Антоном Коробовим – міжнародним гросмейстером, багаторазовим чемпіоном України, чемпіоном Європи 2021 року в командному заліку. Перша частина лекції буде присвячена більш загальним принципам гри і буде цікава авдиторії початкового та середнього рівня підготовки. Під час другої частини зануримося у складніші деталі гри, що буде цікаво професійним гравцям у шахи.
Де?
Online за спеціальним лінком.

Коли?
15 лютого, 18:00
Як зареєструватись?
Заповнюй форму внизу сторінки
Програма
Орієнтовний план зустрічі
♟18:00-19:15 – Загальні принципи логіки в шахах
♟19:15-20:30 – Правила та виключення під час гри в шахи


Після кожної частини лекції в учасників буде можливість поставити питання спікеру.
Про спікера
Антон Коробов – міжнародний гросмейстер, чотириразовий чемпіон України, чемпіон Європи 2021 року у командному заліку, переможець Всесвітніх інтелектуальних ігор (Китай, 2019 р.), срібний призер Всесвітньої шахової Олімпіади (2016 р.), Чемпіон Європи з бліцу (2013). Переможець міжнародних турнірів у містах Пардубіце, Абу-Дабі, Лінарес, Нью-Делі, Джермук, Нахічевань та багатьох інших.
Для кого подія?
Запрошуємо всіх учасників Intelligent Chess Challenge 2022, а також всіх, хто грає в шахи на любительському та професійному рівнях.

Участь у події безкоштовна, а реєстрація обов'язкова.
Чекаємо на тебе!
Лінк на онлайн-трансляцію буде надісланий в день події на e-mail, вказаний при реєстрації. Велике прохання вказувати коректний email, а також перевірити папку "Спам" на наявність листа з деталями.


Скільки у тебе років досвіду в ІТ?
Intellias — це багато цікавих та інноваційних проєктів, міжнародні клієнти, представництва по всьому світі, 8 розробницьких центрів та понад 400 відкритих вакансій. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську, Дніпрі, Кракові та Сербії. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах.

Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. Крім того, компанія вже двічі отримала таке ж звання від Forbes Ukraine, а за версією UCycle Intellias двічі визнано Велопрацедавцем року.
Про Intellias
спеціалістів рівня Senior та вище
60%
розробницьких центрів
8
років досвіду
19
спеціалістів
2500
ІТ професіонали обрали Intellias найкращим роботодавцем в опитуванні EY, однієї з найбільших консалтингових компаній світу
У 2021 році Intellias було визнано найкращим роботодавцем серед сервісних компаній згідно з опитуванням DOU, найбільшої ІТ спільноти України
Intellias двічі посів перше місце серед ІТ роботодавців у загальному рейтингу Forbes, медіа про бізнес та технології
Intellias двічі визнано Велопрацедавцем року за версією UCycle
Intellias було названо найкращою аутсорсинговою компанією за версією Clutch, однієї з головних платформ для рейтингу та оцінки ІТ компаній
Contacts
hrmarketing@intellias.com
Serbia
Novi Sad
Poland
Krakow
Ukraine
Lviv
Kyiv
Odesa
Dnipro
Kharkiv
Ivano-Frankivsk