Сталі та екомобільні міста

Стала та доступна мобільність лежить в основі життєдіяльності міста. Ми в Intellias хочемо бачити українські міста сучасними, сталими та екомобільними. Як технологічна компанія ми маємо потужну експертизу в автомобільній індустрії і розробляємо передові рішення у галузі навігаційних сервісів. Багато років ми робимо цифрові технології доступними для всього світу, інвестуємо в розвиток українського ІТ-сектору та підтримуємо діяльність локальних спільнот. Розвиваємо велокультуру і є прикладом велодружньої компанії. Весь цей досвід створює унікальну експертизу, яку ми будемо застосувати для розвитку екомобільності в Україні.

Цілі сталого розвитку

Наша стратегія співпадає з Цілями сталого розвитку (SDG), які були затверджені Організацією Об'єднаних Націй у вересні 2015 року. Хоча Цілі сталого розвитку спрямовані насамперед на уряди та країни, їхнє досягнення залежить і від залучення бізнесу, його новаторського духу та інвестицій. Ми зосереджуємо нашу увагу на п’яти цілях сталого розвитку: «Міцне здоров’я та благополуччя» (ЦСР/SDG 3), «Якісна освіта» (ЦСР/SDG 4), «Сталий розвиток міст та спільнот» (ЦСР/SDG 11), «Відповідальне споживання та виробництво» (ЦСР/SDG 12) та «Партнерство заради сталого розвитку» (ЦСР/SDG 17).

Якісна освіта

Як одна з найбільших ІТ компаній України, ми розуміємо цінність технічних навичок та освіти. Інвестування в розвиток ІТ-індустрії - одна з наших ключових місій. Ми підтримуємо локальні ІТ-спільноти та конференції, долучаємося до освітніх проєктів. У рамках програми «Інтернет речей» у Національному університеті «Львівська політехніка» та Факультету прикладних наук Українського Католицького Університету ми створили стипендіальну програму для старшокласників, студентів коледжів та аспірантів, які захоплюються інженерією програмного забезпечення. Задля розвитку індустрії ми охоче ділимось знаннями та своїми кращими практиками на технічних подіях.

Чисте довкілля

Захист навколишнього середовища є ключовим принципом корпоративної соціальної відповідальності Intellias. Наш фокус – це пошук екологічних рішень для бізнесу та міста, які мінімізують негативний вплив на навколишнє середовище. Дотримуючись стратегії «Go green», ми керуємось принципами: зменшуй, переробляй і повторно використовуй. Офіси компанії розміщені у бізнес-центрах вищих класів, які споживають менше енергії, ми повторно використовуємо та утилізуємо відпрацьовану електроніку. У компанії діє сортування відходів для вторинної переробки. Ми проводимо еко-лекції та семінари для колег. Використовуємо натуральні матеріали в дизайні офісів. За допомогою цих ініціатив ми прагнемо зменшити свій екологічний слід та зробити внесок у боротьбу зі зміною клімату.

Спорт та здоров'я

Розвиток нашого бізнесу безпосередньо пов'язаний зі здоров’ям наших працівників, партнерів та місцевих громад. В Intellias ми дбаємо про здоров’я працівників за допомогою корпоративних програм та бенефітів, спортивних заходів та оздоровчих ініціатив. Розумний баланс роботи та життя дає нашим колегам можливість досягати своїх цілей. Ми реалізуємо проєкти, які допомагають у лікуванні тяжкохворих людей, щороку підтримуємо інціативу ІТ-Миколай. Під час спалаху COVID-19 у 2020 році ми виділили кошти на закупівлю 10 000 тестів для швидкої діагностики захворювання на коронавірус. Через різні громадські заходи, спортивні події та просвітницькі програми, ми прагнемо надихнути більше людей вести здоровий спосіб життя.

Велодружність

Ми вважаємо, що велосипед – це просте рішення багатьох складних проблем у світі – зміни клімату, заторів, здоров'я людей і планети. Це доступний та ефективний спосіб пересування, тому ми заохочуємо наших колег до використання велосипедів, створюючи комфортні велоумови для них. Офіси компанії обладнані велопарковками та душовими. Ми відшкодовуємо вартість участі колег у велозмаганнях та перегонах. Щороку ми організовуємо спільні велопрогулянки околицями міст. Ми підтримуємо розвиток велосипедної інфраструктури та втілюємо велосипедні проєкти через місцеві громадські організації. Наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити їзду на велосипеді безпечнішою, доступнішою та веселішою.

Волонтерство та благодійність

Ми заохочуємо до волонтерства наших спеціалістів і надаємо можливість зробити свій внесок у вирішення соціальних проблем. Ми співпрацюємо з локальними благодійними та некомерційними організаціями, організовуючи внутрішні командні ініціативи та активності, опікуємось організаційними питаннями, інформуємо та запрошуємо колег до участі, спільно збираємо кошти для підтримки проєктів наших партнерів. Ми створили свою благодійну платформу фандрейзингу Smart Charity, що дає можливість пожертвувати корпоративну валюту “смарти” на підтримку суспільно-важливих ініціатив . За час функціонування проєкту нам вдалось зібрати понад 100 000 гривень на користь підопічних дитячих реабілітаційних центрів та сиротинців для дітей з інвалідністю по всій Україні.