Наш блог – майданчик, на якому спеціалісти Intellias діляться своїми знаннями. Також ми із задоволенням розповідаємо про важливі для нашої команди речі та звісно ж знайомимо вас ближче з Intellias-івцями. Ось підбірка цьогорічних матеріалів, які зібрали найбільше читачів.

1 Що таке дизайн-мислення: Стенфордська модель та модель 4W

Віктор Вахрамєєв, Senior Product Owner, в Intellias розповідає, як працювати з методом Design Thinking на основі двох найвідоміших моделей: Стенфордської та моделі 4W. Він детально описує основні інструменти та результати кожного етапу роботи. Окрім того, у матеріалі йдеться про відомий кейс використання дизайн-мислення, який допоміг змінити систему державного харчування для пенсіонерів у Данії. 

2 ІТ-портрети українських міст очима спеціалісток Intellias

П’ятеро наших спеціалісток розповідають, як розвивається сфера ІТ Львові, Києві, Харкові, Івано-Франківську та Одесі. Говорять про спільноти, конференції та освітні можливості для охочих стати ІТ-фахівцями.

3 Тривога у часи "корони": як перемогти вірус переживання

Відомий психотерапевт Володимир Станчишин на початку карантину прочитав онлайн-лекцію для нашої команди про те, як впоратись з тривожністю. Розмова вийшла дуже корисною, тож ми перетворили її у матеріал і поділились з вами. 

Тімбілдинг онлайн, або Як працювати з командою віддалено

Цього року дуже багато спеціалістів перейшли працювати з офісів додому. Ми приготували одразу два матеріали з порадами, як навчитись успішно працювати з колегами віддалено. У першому проджект менеджерка Наталя Осташко розповідає про цифрову грамотність, як підтримувати дух команди та ділиться списком літератури, яка стане в нагоді. У другій частині лайфхаками віддаленої співпраці діляться проджект менеджери Intellias.

5 Одною рукою писати код, а іншою дисертацію: чому ІТ-спеціалісти йдуть у викладачі?

У цьому матеріалі ми зібрали історії розробників Intellias, які дещо затримались в університеті – зі студентів вони стали викладачами. З ними ми говорили про зміни у профільній ІТ освіті, інтереси студентів та звісно ж занотували назви їхніх кандидатських робіт.

6 AWS CloudFormation: найкращі практики та способи їх використання

Роман Банах, Principal DevOps Engineer, написав одразу два матеріали про специфіку роботи з AWS CloudFormation. У першій він пояснює, як ефективно використовувати у роботі найкращі практики запропоновані AWS відносно CloudFormation, у другій – як краще організовувати ваші темплейти і як оновлювати критичні ресурси без простоїв (downtime). Що важливо знати, щоб розширити спектр перевикористання ваших темплейтів, а також, як не втратити критично важливі ресурси, які були створені за допомогою CloudFormation під час видалення чи оновлення стеків.

7 25 років Java: про культову мову програмування в історіях спеціалістів Intellias

Наприкінці травня легендарна мова програмування Java відсвяткувала 25-ту річницю створення. Герої матеріалу – Java-розробники в Intellias, розповідають, чому обрали саме цю спеціальність, чому Java продовжує залишатись однією з найпопулярніших мов програмування та що потрібно знати сучасному Java-розробнику.

 ПЕРЕГЛЯНЬ ВІДКРИТІ
ВАКАНСІЇ ДЛЯ…
Java розробників

8 Як переплисти Босфор: досвід спеціалістів Intellias

Наші колеги Микола Новіков, Senior DevOps Engineer, та Людмила Костишена, Delivery Manager, перепливли Босфор. Протока з’єднує Мармурове та Чорне море. Плавцям потрібно було подолати 6,5 км з Азії до Європи. У цьому матеріалі вони розповідають, яким видався шлях з Азії в Європу та діляться майбутніми планами запливів. 

9 Що має знати Senior Java/Scala розробник?

У своєму матеріалі, Анатолій Бедь, Senior Java Engineer, починає з пояснення секрету популярності Java серед інших мов програмування, далі переходить до обов'язкових інструментів та знань, якими має володіти Java/Scala розробник. Після цього Анатолій аналізує General software engineering skills, а завершує переліком Soft Skills. Автор навіть змоделював кілька ситуацій, аби пояснити їхню важливість.

10 Що подарувати ІТ спеціалісту? 

День народження, День Святого Миколая, бажання віддячити людині – нагод для дарування подарунків багато. Ми запитали у Intellias-івців, які подарунки їм подобаються і що вони радять дарувати ІТ спеціалістам. Спойлер – техніка у цьому контексті зовсім не головне.

Стань автором та героєм наших статей - приєднуйся до Intellias команди!