Андрій, Львів

 

Рекрутер – це посередник між кандидатами та менеджерами, тому часто доводиться імпровізувати і вміти виконувати багато справ одночасно. Здобуті навики на цій посаді можна легко застосувати в будь-якій побутовій сфері, як от постійно вести переговори, що кожен вчиться робити ще з дитинства. Просто коли ти рекрутер, ти вмієш це робити краще.

Я стараюся відходити від класичної моделі ведення співбесіди, стараюся поговорити з людиною як з новим знайомим, не ставлячи стандартних питань, типу: «А що вас змушує шукати/міняти роботу?». Тоді люди швидше можуть поділитися зі мною своїми думками, поглядами, а я розповідаю їм про компанію, процеси і відповідаю на питання, які їх цікавлять. Цієї розмови мені цілком достатньо, щоб зрозуміти, чи це той кандидат, якого я шукаю.

Що у роботі рекрутера найцікавіше? А які моменти подобаються найменше?

Я відкритий та комунікабельний, тому найцікавіше для мене в роботі – спілкування з людьми.  Звісно, від емоційного вигорання ніхто не застрахований, але я виробив до цього імунітет – головне вміти переключатися, вчасно відпочивати і ставити перед собою нові цілі.

А найменше подобається те, що не завжди все залежить від тебе. Ти можеш ідеально виконати свою роботу, а кандидат в останній момент може відмовитися від пропозиції. Це неприємно, особливо коли пророблений великий об’єм роботи. Але такі моменти бувають в кожного, тому просто не варто це брати близько до серця. Також не дуже подобається рутинність, але від неї не втечеш в будь-якому типі роботи. І декому це може навпаки подобатися.

Які навички, на твою думку, є ключовими для рекрутера?

Я би назвав стресостійкість, комунікабельність, вміння наводити контакти. Також є технічна частина – рекрутер повинен мати розуміння технологій, проекту, на який шукає людину, але це приходить з часом. Потрібно завжди задавати собі питання: “Як би ти себе почував, якщо б людина, яка сидить перед тобою, працювала на конкурента, а не на вас?”. Тоді мені завжди легше робити вибір.

Розкажи про свої хобі, і чи вистачає тобі на них часу?

Вільного часу завжди обмаль, але без відпочинку немає продуктивності, тому стараюся вільні години використовувати по максимуму. Люблю проводити час з близькими, друзями, хоч як банально це не звучить. Щодо конкретних хобі – це музика. Гігабайти музики! Раніше грав в кількох гуртах, але зараз суто для себе. От на це хотілося би більше часу, тому що цим займатися, то вже серйозно і з повною віддачею. Захоплююся футболом, дуже сильно, ще з дитинства – і граю, і вболіваю. За останні два роки багато подорожував, маю ціль на найближчі 5 років побувати у всіх країнах Європи. А ще – люблю хорошу літературу та кіно. Маю таку традицію – одна прочитана книжка в місяць і декілька переглянутих фільмів. Цікавлюся потрохи багатьма речами одразу, все відразу й не опишеш. І поєднувати це разом з роботою, яка подобається – чудесно.

Зінаїда, Київ

 

 Для мене найцікавіше у роботі рекрутера – спілкуватися з кандидатами. Це щоразу знайомство з новою людиною, її кар’єрним та професійним шляхом, секретами її успіху, саморозвитку, та можливість допомогти їй знайти максимально підходящий проект. Найбільше щастя для рекрутера – не просто закрити вакансію, а бачити, що новому співробітнику подобається компанія, проект. Подобається через місяць, півроку, рік. Тоді ти дійсно розумієш, що все зробив правильно.

Три речі, які ти навчилася класно робити на посаді рекрутера?

Працювати з насолодою, весело та творчо. Мені подобається, що я завжди вчуся чомусь новому в Intellias. Від роботи з менеджерами, наприклад, вчуся як в непередбачуваних ситуаціях зберігати спокій, шукати оптимальні рішення і ще й при цьому жартувати. А завдяки моїм колегам я навчилась сприймати складні ситуації легко і радісно. Щось не виходить – посміялись, і пішли шукати рішення. Саме завдяки таким складним ситуаціям виростаєш професійно.

Які навички, на твою думку, є ключовими для рекрутера?

Рекрутинг – це зміни щодня. Одна вакансія закрилась – десяток інших відкрилось. Потрібно швидко адаптуватись до змін, бути гнучким. Також важливими є стресостійкість та самоконтроль, мотивація та небайдужість, вміння розв'язувати конфлікти та будувати дружні стосунки, і обов'язково - позитивне сприйняття світу. Якщо навчитися позитивно сприймати світ, людей, непередбачувані ситуації, провали, то можна працювати в рекрутингу довго та гармонійно.

Яке найкаверзніше питання ви отримували від кандидатів?

Мені щастить, і каверзних питань від кандидатів я не отримую. Найчастіше запитують, скільки часу я працюю в компанії і чи подобається мені працювати. У мене на це щира відповідь – «Працюю півтора роки, і у мене досі не пройшла ейфорія закоханості в компанію».

Яна, Одеса

 

 Бути рекрутером у Intellias – це бути частинкою великої української аутсорсингової компанії, у якої амбітні цілі. Круто допомагати досягати ці цілі, шукаючи в команду досвідчених і мотивованих фахівців. Тут я навчилася бути багатозадачною, працювати з великим потоком інформації та пріоритезувати завдання. Найцікавіше у моїй роботі – це робити кандидату пропозицію роботи, а потім спостерігати за тим як цей новий співробітник вливається в компанію.

Що найважче у роботі рекрутера? І що найлегше?

Найважче – це продовжувати пошуки нових кандидатів на позицію, на яку по оферу тобі вже відмовив інший твій кандидат. А найлегше – це брати на роботу лояльних кандидатів, які зацікавлені в тому, щоб стати частинкою саме нашої компанії.

Розкажи про свої хобі, і чи вистачає тобі на них часу?

Я завжди стараюся відділяти робочий час від особистого. Це не завжди вдається, але це вже інше питання. Напевно, найцікавішим моїм хобі є Postcrossing. Це сервіс, який дозволяє відправляти та отримувати відкритки з різних країн. Я завжди дуже тішуся, коли знаходжу у поштовій скриньці нову листівку. В 21 столітті це особливо цінно.

Що тебе мотивує до роботи у моменти, коли настрій не дуже позитивний?

Музика, кава і найсмачніший круасан з моєї улюбленої кав'ярні.