Бути розробником – це мати тімку з чотирьох, три мітинги поспіль та обіди за спільним столом, це шерити не тільки екран, але й піцу, досвід і деколи таск. Це бути трішки спортсменом, трішки тестером і трішки жартівником.

Так починається наш відеоролик про той бік життя програмістів, в якому нескінченний код поступається місцем друзям, яких знаходиш в офісі, вмінню змінюватись, відпочивати та діяти по-людськи.

Можливість втратити людське ставлення до спеціалістів – головна загроза для компаній, які постійно ростуть. Тому ми постійно переглядаємо внутрішні процеси і вдосконалюємось. Саме тому новим слоганом Intellias став Engineering by people. Він складається з шести компонентів, без яких неможливий Intellias.

 

 

Більше про нашу культуру ми розповідаємо ось тут. Та ми хочемо показати ще більше закулісного в Intellias. Тому розпитали наших спеціалістів, як це бути частиною нашої команди. Спойлер – попереду багато хороших слів!

Юлія Колісніченко

Junior Business Analyst

Коли я хочу змінити імідж, я роблю це, не виходячи з офісу. Адже у нас є власний салон краси. Коли моя молодша донька не хоче йти у садок, я не беру вихідний, а беру її з собою в офіс. Адже у дитячій кімнаті за нею доглядатиме няня. Також Intellias – це про простір. Ми не тиснемо одне одного робочими місцями і підтримуємо правило тиші. Сьогодні я зідзвонююсь з колегами у Нарнії, а завтра у Гоґвортсі. У львівському офісі мітинг-руми названі іменами міст з літератури та фільмів, у Києві – це сузір’я, а в Одесі – це назви місцевих пляжів, а в офісі Івано-Франківськ мітинг-руми названі іменами українських гір. Я ще я люблю свою роботу за можливість випити фруктове смузі щоп’ятниці на офісній кухні і зрядитись енергію для партії настільного футболу з колегами або для гри на гітарі чи фортепіано у фан-румі. 

Артем Барсуков

Delivery Manager

П’ючи каву на кухні, можна зустріти СЕО і поговорити з ним майже про будь-що, починаючи від новин у світі ІТ і закінчуючи враженнями від вихідних. Бути в нашій команду означає допомагати колегам навіть, якщо вони з іншого департаменту. Наприклад, якщо у тебе достатньо знань, щоб ними ділитись, відділ Professional Development залюбки долучить вас до переліку спікерів на внутрішніх мітапах. Людяність, яка є основою нашої корпоративної культури, я відчуваю у щирому і відкритому ставленні до кожного. Це, коли People Partner, незважаючи на те, що в компанії працює 1500+ людей, точно знає, як мене звати і особисто вітає шоколадкою у мій день народження. 

Іван Барчук

Senior .NET Engineer

Компанії, які хочуть існувати на ринку багато років, мають ставити людей вище за процеси. Кожна компанія складається з окремого розробника, бізнес-аналітика, тестера і т.д. Вони частини верстату, який приносить прибуток і повинні працювати злагоджено і з задоволенням.
При швидкому рості зберігати цінності компанії стає важче, але це не про Intellias. Хочеш щось змінити чи вдосконалити якийсь процес в компанії? Для цього у нас є кілька майданчиків комунікації. Наприклад, Corporate Initiatives Hub або внутрішня соцмережа Yammer. Розуміти, що твоя думка важлива дуже круто!

 

Переконайся, що це не лише текст. Стань частиною нашої команди!