У Intellias є багато хороших традицій — щорічна літня акція Code a bike, у якій нові колеги компанії можуть отримати велосипед, щорічні спільні веломандрівки та мандрівки в гори, внутрішні турніри зі спортивного покеру, найвеселіші Дні компанії та святкування зимових корпоративів зі своїми половинками. Але поміж усіх цих подій є одна, яка вирізняється, і у ній можуть взяти участь не лише колеги компанії, а й усі охочі ІТ-спеціалісти. Проте, за однієї умови — потрібно вміти грати в шахи.

Мова йде про щорічний одноденний шаховий турнір, який Intellias організовує у надихаючих локаціях Львова та Києва — Intelligent Chess Challenge. Нещодавно стали відомі дати проведення змагань у 2018 році — у Львові шахові ентузіасти зберуться 8 грудня, а у Києві — 1 грудня.

Якщо ви ще не чули про Intelligent Chess Challenge, або чули і вагаєтеся, чи брати в ньому участь — ознайомтеся з відгуками минулорічних переможців.

 

 

“На таких турнірах найкраща атмосфера. Люди приходять не заради перемоги, рейтингу чи навіть досвіду, а задля того, щоб переключитись і відпочити. Один з турнірів, де хочеться зустрітись і пограти зі старими знайомими, а також познайомитись з новими, цікавими людьми. Крім того, мало хто може похвалитись такою організацією. Напевно, навіть якби постарався знайти якісь недоліки — навряд чи це б мені вдалося.

Чому варто взяти участь у турнірі? Тому що саме такий турнір проводиться раз в рік і краще дозвілля буде знайти ой як не просто. Я серйозно. Три роки поспіль брав участь і кожного разу їхав додому з думкою про те, що сьогодні був справді класний день!

Я б з задоволенням взяв участь знову :)” 

— Данило (Львів)

 

“Найбільше з минулорічного турніру запам’ятався рівень організації. Він був на висоті, усіх учасників частували обідом та бенкетом після змагань, грали в комфорті, призи були теж задовільні, одним словом — практично ідеальний одноденний бліц.

Шахи, на мою думку, тісно пов’язані з сферою програмування. В турнірі варто взяти участь тому, що тут ми спілкуємося зі своїми колегами по цеху і просто весело проводимо час. Гадаю, що обов’язково візьму участь в турнірі у цьому році, якщо буду мати час.”

— Влад (Львів)

“У мене багаторічний досвід гри в шахи — Чемпіонати України, міжнародні турніри і т.д.. У Intelligent Chess Challenge можу відзначити організацію на найвищому рівні — кожен учасник отримав блокнотик, було виділено хороше приміщення, хороші шахи, хороші годинники, перекуси, призи за призові місця. Мені дуже сподобалося.

Ігри були цікаві, оскільки зібралися майстри, кандидати, та любителі шах, тобто було з ким змагатися. Минулого разу мені не вистачило зовсім трохи, щоб вибороти перше місце в турнірі, тому я з задоволенням прийду ще раз пограти, на наступний турнір.”

 

— Кирило (Київ)

 

“В турнірі мені найбільше всього сподобалося те, що я зайняв перше місце у напруженій боротьбі. А ще — організація змагань. Вона була на найвищому рівні, починаючи з реєстрації, чудовий зал для гри, велика кількість гравців (це також організаторам треба було постаратися, щоб стільки людей прийшло), суддівство, ланчі, все на п’ять з плюсом!

Здобути призове місце було важко, в деяких партіях мені дуже пощастило. Якби я програв Артему Тютюннику, то не потрапив би до числа переможців.

Крім гри в шахи на турнірі можна поспілкуватися зі старими знайомими, отримати нові контакти — для роботи чи бізнесу. Звичайно варто взяти участь, я з задоволенням прийду знову!”

— Орест (Київ)

 

“Минулого року я вперше брала участь у Intelligent Chess Challenge. Мені сподобалась організація турніру в стилі ІТ, що незвично для шахових турнірів. Також вразило місце проведення змагань, яке підсилювало шахову атмосферу.

В кожній партії боротьба була цікавою і напруженою. На жаль, поразка в партії з переможцем турніру не дала можливості поборотися за призові місця. Буду намагатися покращити результат наступного разу.

На турнірі можна поєднати гру в шахи і спілкування з друзями-шахістами за кавою або бокалом шампанського. З задоволенням зіграю в цьому турнірі.”

 

— Наталя (Львів)

“Турнір найбільше запам'ятався через дві партії, у яких я був дуже близький до програшу, і через зал, у якому він проводився. Здається, це вперше у своєму житті я грав в бібліотеці і такій красивій.

Боротьба йшла до останнього туру, і навіть в останньому турі я пам'ятаю, що у мене виникла складна позиція, з якої мені прийшлось рятуватись, але все-таки вдалось виграти партію.

У Intelligent Chess Challenge варто взяти участь через чудову організацію, можливість поспілкуватись зі старими знайомими і познайомитись з новими людьми. І смачні круасани, які подавались на перерві :)

Цього року спробую знову зареєструватися, думаю, буде ще цікавіше.”

 

— Ігор (Львів)

Нагадаємо, у Києві турнір відбудеться 1 грудня, а у Львові — 8 грудня.

Дізнатися всі деталі участі та зареєструватися ви можете за цим посиланням