Максим

Software інженер Intellias

“Ще до початку масштабного наступу Росії я хотів вступити до територіальної оборони, але коли почалась війна, я зрозумів, що йти в тероборону — не варіант. Пішов у військкомат, записався, пройшов медогляд. У частину я попав вже на другий день війни, 25 лютого”, —  згадує Максим, Software інженер Intellias.

Нещодавно за заслуги під час служби Президент України нагородив його орденом “За мужність II ступеня”. Але він у Максима уже другий. Перший він отримав у 2015 році. Тоді воював під Донецьким аеропортом, в Авдіївці та Водяному: був командиром взводу, виконував бойові задачі, виводив поранених та евакуював техніку.

Нині Максим старший лейтенант, і хоч ІТ робота зараз на паузі, навички з неї допомагають йому і на фронті.

“Я це сприймаю як звичайне робоче місце, намагаюся зробити так, щоб мені було максимально комфортно. Також спілкування з людьми в мене добре налагоджене. Плюс, задачі намагаюся вирішувати алгоритмом: ділити на менші частини та визначати, що і як далі робити”.

Максим розповідає, що у військових на фронті немає потреби у звичайних речах та продуктах, а от якісні безпілотники та тепловізори — просто необхідні.

Вдома на Максима чекають дружина та діти. Із родиною вони вже домовилися, що після перемоги України вирушать разом на відпочинок.

Підтримка команди

Чекає на повернення Максима і його команда на проєкті. Вони постійно з ним на зв’язку і намагаються всіма доступними способами підтримати Максима та його бригаду. Разом з іншими колегами вони зібрали кошти, купили і надіслали військовим шість тепловізорів, тактичні кепки, рюкзаки та бронежилет.

Також у команді Максима жартують, що навмисне не правлять його баги, аби той швидше повернувся. А ще вони упевнені, що з такими бійцями, як він, на Україну чекає тільки перемога.

“Є один баг, який ніхто не фіксає, чекаємо на повернення Макса. Спілкувався з ним по телефону —  в нього вічно позитивний настрій, в будь-якій ситуації. Це не може не надихати. З такою відвагою, як у нього, можна сподіватися, що все у нас буде добре! Наш Герой!” — каже Олег Software інженер.

“На тімбілдингу під час гри в пейнтбол Максим мусив замовити дружині таксі. Він сидів в кущах і однією рукою викликав таксі, а другою —  виводив з гри команду супротивника і вигравав. Тому, без сумнівів, Україна під надійним захистом!” —  переконаний Петро, Enterprise аналітик.

“Нам випала велика честь працювати разом з Максимом і ми дуже пишаємось, що він є частиною нашої команди і компанії. Завдяки таким людям, ми всі ще раз можемо переконатися, що нашу країну не перемогти. Щира повага і вдячність таким людям, як Максим, і всім тим, хто наближає нашу перемогу щомиті!” —  говорить Віталій, Delivery директор.

До речі, зараз ми всією командою збираємо на позашляховики для ЗСУ. Загалом передамо 30 таких автівок. Вони потрібні військовим задля більшої мобільності та щоб безперешкодно пересуватися позиціями. Також позашляховики можна переобладнати під тактичні завдання та інші потреби.

 ТОБІ МОЖЕ
БУТИ ЦІКАВО…
Приєднуйся до збору