У Intellias в Києві є свій кавер-бенд (не позбавлений самоіронії) з назвою “Веслярі”. До його змінного складу входить аж 14 учасників. Жоден київський корпоратив Intellias не обходиться без їх виступу. Вони ще грають на неформальних тімбілдингах у компанії, на двіжухах у фанрумі і планують виступати з власними композиціями.

Серед учасників — C++, DevOps, Java розробники, Project Manager, тестувальники, дизайнер, People Partner, Office Manager та HR Event Manager. Всіх їх об’єднує спільне хобі — пристрасть до музики.

З чого все почалося?
Микола С.: Все почалося з того, що я приєднався до Intellias у Києві в 2016 році. Готував святкування свого дня народження і помітив, що багато хто носить з собою музичні інструменти. Запропонував організувати “концерт” у фанрумі. Так зібралися пограти, поджемити разом два Миколи, Кирило і Саша Р.

Потім був літній корпоратив — святкування Дня компанії, і ми вже підготували програму для виступу.

 

 

Як обрали назву “Веслярі”? Хто її придумав?
Микола П.: Всі знають жарт, що в ІТ-компаніях працюють веслувальники. Нам це видалося смішним, от ми й назвали себе “Веслярі”.

Розкажіть про своє лого
Сергій: Це ж ракета з корпоративних цінностей Intellias! Вона зображає нашу цілеспрямованість, енергійність, комунікабельність, відповідальність, проактивність, креативність. А її весла символізують весла з назви гурту.

 

 

А у якому стилі ви граєте?

Микола П.: Назвемо цей стиль — ІТ-хардкор чи фронтендокор.
Саша Р.: Mелодік скрам!
Микола П.: А якщо серйозно, ми виконуємо кавери на рок та поп-рок хіти.
Максим: Якщо хіт зовсім “поп”, але всім (таємно) подобається, ми його робимо більш “важким” та драйвовим.

 

 

 

На вашій офіційній сторінці у Facebook зазначено, що ви “креативний вокально-інструментальний колектив, фішкою якого є постійні зміни у складі.” Як так сталося, що у вас постійно змінюється склад?

Саша Р.: У нас на різні пісні — різний склад.
Максим: Так спрацьовує резервування. Раптом хтось захворів, а ми все одно можемо виступати, хоча б із скороченою програмою.
Євген: Не у всіх є можливість вивчити 10+ пісень на корпоратив. А взяти участь все ж хочеться. З нашою "фішкою" ж можна зіграти навіть 2-3 пісні і отримати від цього багато задоволення. На останньому виступі ми зіграли 11 пісень. І у кожній наступній пісні хоча б один музикант заміняв музиканта з попереднього складу. Іноді змінювалися майже всі.

Де відбуваються ваші репетиції? 

Сергій: Ми або орендуємо місце, або репетируємо у фанрумі.
Євген: Ближче до виступу починається серйозна підготовка, по 2-3 репетиції на тиждень, з розкладом хто коли має прийти. Немає сенсу всім 14 учасникам ходити на кожну репетицію, тому розклад складаємо такий, щоб якомога менше людей приходило одночасно.

 

 

Які композиції виконуєте? Як відбираєте пісні?

Саша: Пісні обираємо через голосувалку, розроблену програмістами — в ікселі. У нас там хитра система голосування відповідно до інструментів. Наприклад, голоси всіх барабанщиків рахуються як один голос. Перемагають пісні, за які проголосували різні інструменти. Так і підбирається склад на кожну окрему пісню.
Євген: Композиції намагаємося відбирати такі, щоб усі їх знали і могли співати разом з нами. А завдяки голосувалці кожен учасник може запропонувати те, що він хоче зіграти.

 

Що вас надихає?

Саша: Ікселька :)
Сергій: Командний дух.
Максим: Бачити як світяться очі нових “веслувальників” після першого виступу. Відчувати кіловати звуку під пальцями.
Микола П.: Наш гурт — це просто хобі. Хтось їздить на рибалку, хтось бухає в парку на лавочці. Ми після роботи трохи навалюємо музики.
Євген: Те, що багато хто з “Веслярів” знову почав займатися музикою вперше за кілька років. І не просто вчити пісні, а ходити до викладачів, купляти нові інструменти й досить суттєво розвиватись. Можна легко побачити прогрес за рік.

 

Що у планах на майбутнє?

Максим: Працювати над розвитком своєї музичної майстерності.
Сергій: Хочемо знайти більше гітаристів, басистів і барабанщиків. Також шукаємо людей, хто пише тексти пісень. Хочемо виступати з власними композиціями.

 

 

Захотілося потрапити на виступ “Веслярів”, або може навіть стати частиною групи? Приєднуйся до нашої команди у Києві.