Цього разу розповідаємо про день із життя нашої копірайтерки - Катерини Сухолітко. Окрім специфіки роботи, Катя поділиться власним досвідом релокації до Іспанії, а також подробицями робочих буднів у офісі Intellias у Малазі. 

Про робочий день 

Через різницю у часі між Україною та Іспанією я розпочинаю свій робочий день на годину раніше - о 9 ранку. Більшість моєї команди знаходиться в Україні, тому важливо бути в синхроні стосовно робочих процесів. За ранковим чаєм я переглядаю нашу Kanban дошку і визначаю для себе пріоритетність задач. 

Розпочинаю з найлегших, тобто тих, з якими можу впоратись за кілька хвилин. Зазвичай це вичитка та редагування невеликих за обсягом текстів. Далі берусь за задачі із “гарячим дедлайном” і намагаюся якнайшвидше виконати їх, а потім передати текст далі на апрув. Після чергової успішної “вписки” в дедлайн, дозволяю собі відволіктися на каву, аби “провітрити” думки для наступних задач. 

До речі, про задачі. Розповім трохи про тексти, які пишу. Як копірайтер із команди Recruitment Marketing, я переважно створюю описи вакансій, складаю вордінги для конференцій компанії, пишу тексти для лендінг-сторінок, а також багато різних імейлів і дописів для соцмереж. Здебільшого це тексти англійською та українською, але час від часу з’являється ще запит і на іспанську.  

Не менш важливою частиною моєї рутини є регулярні дзвінки з командою. Тричі на тиждень ми маємо робочі колли тривалістю 30-40 хвилин, під час яких обговорюємо наші індивідуальні та командні задачі, вирішуємо спільні проблеми та плануємо наступні активності. 

Завершую свій робочий день о 17. І якщо я не маю інших справ чи планів, іду на прогулянку до моря. 

Про досвід релокації 

На момент, коли я приєдналася до Intellias, я вже була в Іспанії, на півночі країни. Утім, я досить швидко зрозуміла, що не хочу залишатися на півночі, тож почала шукати варіанти переїзду десь південніше - бажано, щоб із теплим морем. І ось рішення з’явилось, тільки-но я дізналася, що Intellias “заходить” до Іспанії і відкриває офіс у Малазі. ¡Qué suerte! - яка удача! - як кажуть іспанці. 

Щоправда, у моєму випадку цей досвід відбувся за ”спрощеною процедурою”, оскільки на той час я вже перебувала в Іспанії, мала легальний статус і, що важливо, дозвіл на роботу.

Так, для усіх релокантів Intellias в Іспанії були проведені сесії, під час яких фахівці компанії з питань релокації доступно і вичерпно розповіли про усі необхідні стадії і процеси квесту під назвою ”успішний переїзд до Іспанії”. Крім цього, ми завжди мали змогу отримати індивідуальні консультації з приводу особистих питань, як-от оренди житла, влаштування дітей до місцевих садочків чи шкіл, банківських нюансів, здоров’я. До речі, Intellias також забезпечила усіх своїх релокантів приватним медичним страхуванням, що дуже важливо у новій країні. А щоб допомогти своїм спеціалістам якнайшвидше порозумітися із місцевими, компанія організувала мовні курси з вивчення іспанської. 

Про офіс у Малазі 

Скажу дійсно без перебільшень - це офіс мрії. Відводячи погляд від екрану комп’ютера, ти бачиш у вікно пальми, на обід хоч щодня маєш свіжі морепродукти у пішій доступності, а увечері насолоджуєшся неймовірними заходами сонця. Тож завжди є сенс затриматися після роботи:) 

Офіс у Малазі є головним хабом Intellias в Іспанії. У розпорядженні компанії - приватний простір у коворкінг-центрі Monday, що розташований в одному з найкрасивіших місць Малаги прямісінько біля моря - la esquina de oroзолотий кут»).   

За моїм контрактом, я маю змішаний тип роботи: тобто можу працювати як з дому, так і з офісу. Але офлайн мені подобається значно більше, адже з колегами завжди цікавіше та веселіше. Особливо, коли місцеві тіммейти знайомлять нас, українців, із містом і відкривають нові, варті уваги місця.  

Окрім внутрішньо корпоративного життя, наша локальна команда Intellias часто долучається до подій, які ініціює коворкінг: тренінги, лекції, ігри. Наприклад, нещодавно ми грали в лото - і це відбувалось іспанською:) Також регулярно наприкінці місяця Monday збирає усіх бажаючих за піцою та напоями, тож під час цього нетворкінгу я щоразу знайомлюся з новими людьми із різних країн - Італії, Фінляндії, Канади, Аргентини, Колумбії тощо. Безумовно, це цікавий досвід спілкування і пізнання світу навколо. Що, до речі, можна сказати і про досвід релокації, якому я вдячна і яким я наразі лишаюся задоволеною.

 ТОБІ МОЖЕ
БУТИ ЦІКАВО…
Історик Ярослав Грицак: розмова до Дня Незалежності України