У останні дні 2019 року згадуємо, який наповнений здобутками та різноманітними подіями для команди Intellias був рік, що минає. У 2019-му ми привітали свого 1500-го колегу, відкрили офіси у Кракові та Івано-Франківську і зайняли першу сходинку у рейтингу найкращих ІТ-роботодавців України. Про те, що ще ми встигли і як проходив наш рік – у цьому короткому огляді.

У 2019 ми:


Цього року ми багато навчалися. Наші колеги відвідали сумарно 125 внутрішніх тренінгів, 4 програми Leading a Team, у яких взяло участь 84 спеціаліста та 3 програми Senior Skills Development, які відвідали 68 спеціалістів.

Серед тренінгів, які організовує наш відділ Professional Development, – технічні та сотфскільні навчання на найрізноманітніші теми, починаючи від “Logging in Java” до “Emotional intelligence”.

За останній рік ми провели 25 технічних івентів у різних містах України Львові, Києві, Харкові, Одесі та Івано-Франківську для розвитку технічних спільнот. Наші експерти ділилися знаннями на мітапах, воркшопах та вебінарах, серед яких серія Navimotive мітапів присвячених automotive та навігаційним експертизам.

Наші колеги у Львові взяли участь у міжнародній ініціативі Hour of Code. Цього року 13 менторів з Intellias, серед яких архітектори, менеджери, дизайнери, бізнес-аналітики та делівері менеджери, провели уроки у львівських школах і розповідали учням про програмування, штучний інтелект та нейронні мережі.

У квітні ми ввели програму “кудос”, яка дає змогу спеціалістам Intellias дякувати своїм колегам за допомогу та винагороджувати їхні досягнення. За час функціонування програми наші колеги роздали 65 920 “кудосів” як подяку. Після надсилання “кудосів” колезі, вони стають “смартами”, які можна обміняти на корпоративні сувеніри.


Як співорганізатори цьогорічної конференції IT Arena, ми долучилися до формування технічного потоку найбільшої технологічної події у Східній Європі. Ми запросили 9 спікерів світового рівня, експертів із Automotive, FinTech Big Data і Machine Learning.

Ми вперше презентували власну розробку – рішення Walker RoadSafe у режимі реального часу, яке вираховує ризик зіткнення автомобіля з пішоходом. Щиро радіємо, що багато інженерів цікавилися технічними деталями реалізації системи.

За 2019 рік ми взяли участь у 13-ти ІТ-конференціях України як партнери та спонсори, чим долучилися до підтримки технічних спільнот різних напрямків. У наших офісах ми прийняли 5 мітапів локальних спільнот і з радістю чекатимемо нових зустрічей у 2020!

За рік ми провели чотири благодійні акції для допомоги дітям з малозабезпечених сімей та ветеранам війни. Наші небайдужі колеги зібрали кошти для закупівлі базових матеріалів для навчання школярам з дитячого будинку на Київщині, на ремонт одного з корпусів госпіталю ветеранів війни "Лісова поляна" неподалік Києва, а у листопаді-грудні ми традиційно допомагали підопічним дитячих реабілітаційних центрів та сиротинцям для дітей з інвалідністю. Двічі цього року ми підтримали благодійну ініціативу під назвою "Дивогонка" у Львові – дитячі велоперегони, що мають на меті розвивати та підтримувати в дітей зацікавленість до їзди на велосипеді.

А 28 та 29 грудня у Львові та Києві відбулися благодійні фестивалі-ярмарки “Intellias WinterLand”, на якому кожен охочий колега долучився до благодійної акції ІТ Миколай.


Вкінці листопада у Львові ми провели традиційний шаховий турнір від Intellias для ІТ-спеціалістів – Intelligent Chess Challenge. Цей турнір став сьомим по рахунку і у ньому взяло участь 73 учасники. Чекатимемо наступних турнірів у прийдешньому році!

Ми підтримували участь наших колег у забігах та веломарафонах у Львові, Києві та Харкові. Наші колеги крутили колеса у двох веломарафонах Львівська сотка, бігли у біговому марафоні Wizz Air Kyiv City, у напів марафоні від Molokiya, у 27-му пробігу під каштанами та у міжнародному харківському марафоні.

Влітку ми вирушили у дві традиційні спільні мандрівки – підкорювали вершини в Карпатах, а також каталися околицями міст на велосипедах.


У лютому 2019 Intellias потрапив у ТОП-100 найкращих аутсорсингових компаній світу згідно списку міжнародної асоціації IAOP (International Association of Outsourcing Professionals).

Влітку Intellias обійняв восьму сходинку рейтингу 10-ти найбільших ІТ-компаній України на порталі DOU.ua. Перетнувши позначку «1500 спеціалістів», Intellias отримав найвищий загальний бал у рейтингу ІТ-роботодавців у категорії компанії з «понад 1500» спеціалістами.

У жовтні Intellias отримав Clutch Leader Award, як один з найкращих B2B провайдерів ІТ-послуг в Україні. 


Влітку 2019 року сюрреалістичними вечірками у Львові та Києві ми відсвяткували 17-й День компанії Intellias у стилі музичного фестивалю “IntelliasL&.The Surreal World”. Локації святкувань були розділені на музичні зони, на яких виступали запальні ді-джеї зі своїми сетами. Нестримний музичний драйв продовжив виступ нашого кавер-гурту “Веслярі”, а також легендарні “ТНМК”. Завершилося все барабанним шоу з головної сцени.

Дякуємо усім, хто був з нами у 2019 і побачимося у 2020!