Програми мотивацій

Ми переконані, що щира подяка колег допомагає працювати краще і отримувати від цього задоволення. Програма подяки Kudos дає змогу спеціалістам Intellias дякувати своїм колегам за допомогу, особливе досягнення, менторство, обмін досвідом, хорошу командну роботу та винагороджувати їх “кудосами”. Отримані “кудоси” перетворюються у корпоративну віртуальну валюту “смарти”. Їх можна обміняти на корпоративні сувеніри та інші подарунки.

Також в нас існують додаткові програми мотивації: бонуси за рекомендації спеціалістів на відкриті вакансії, нових клієнтів, бонуси за проведення тренінгів, менторство, експертну консультацію, виступи на спеціалізованих заходах та за інші професійні здобутки.

Салон краси

Ми дбаємо не лише про комфорт наших колег, а й про те, аби у них було більше часу для відпочинку. Тому у львівському та київському офісах працюють cалони краси. За попереднім записом можна зробити манікюр та скористатися послугами перукаря, барбера та brow-майстра.

Все, як у справжньому салоні краси, але у нашому не потрібно додатково витрачати час на поїздку.

Дитяча кімната

Для зручності тих колег, у кого є діти, ми маємо дитячі кімнати у львівському і київському офісах. З понеділка по п’ятницю у них працює няня.

Також дитячу кімнату відкрили у івано-франківському офісі. Взимку нею можуть скористатися спеціалісти з інших розробницьких центрів Intellias. Щоб вже з самого ранку суботи стояти на лижах в горах, вони можуть приїхати до Франківська у п’ятницю вранці і попрацювати в цьому офісі. За дітьми у цей час догляне няня.

Підтримка здорового способу життя

Наші колеги можуть обрати зручний для себе пакет догляду за здоров’ям або для занять спортом:

  • Пакет “Здоров’я” передбачає річну програму медичного страхування.
  • Пакет “Спорт” забезпечує річним абонементом в один із семи спортклубів. В залежності від обраного клубу можна відвідувати заняття з фітнесу, тренажерні зали та басейн.
  • Пакет “Мікс” передбачає можливість відвідувати групові заняття з йоги, фітнесу, футболу, тенісу, плавання, танців та інших видів спорту. Ви обираєте, яким видом спорту та де хочете займатись, а компанія компенсує вартість занять.

Незалежно від пакету кожен спеціаліст отримує компенсацію витрат на стоматологічні послуги, консультації, огляд та лікування у корпоративного лікаря та на осінню вітамінопрофілактику або вакцинацію. Також передбачені 20 оплачуваних лікарняних днів на рік, п'ять з яких можна брати без медичної довідки.

Більше, ніж просто відпустка

Політика відпусток дуже проста: візьміть стільки і тоді, коли вам потрібно.

Ми пропонуємо нашим спеціалістам 18 робочих днів оплачуваної відпустки на рік, з можливістю розбивати її на менші за розміром короткі канікули без жодних обмежень.

Корпоративні свята

Ми любимо святкувати гучно та весело, у стилі музичних фестивалів. Cеред наших найбільших корпоративних розваг – святкування Нового року та Дня компанії. Разом з нашою малечею ми щороку відзначаємо День святого Миколая та День захисту дітей. У період карантину в компанії запроваджено програму онлайн- та офлайн-святкувань, котрі кожна команда може влаштувати у будь-який час у самостійно обраному форматі.

Ще більше переваг

Окрім основних переваг, ми створюємо додаткові приємності для колег, прислухаючись до усіх побажань. Любите ходити в гори чи грати в настільний футбол? Ми організовуємо Hiking Club – дводенні підйоми на гірські вершини Карпат у супроводі гідів та турніри з настільного футболу. Кожного літа ми збираємось на велопрогулянку. У професійному супроводі та зі снеками їздимо околицями міст. А у 2020 році ми запустили кібертурнір Intellias Cyber Games.