Про INTELLIAS

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 3000 спеціалістів. Наші розробницькі центри розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії та Колумбії. Також Intellias представлений у Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах. Ми займаємося розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей.

0 років  експертизи
0спеціалістів
0 країн із клієнтами Intellias
0 спеціалістів рівня Senior та вище

Місія

Місія Intellias – бути рушійною технологічною силою для наших клієнтів. Об'єднавши разом найталановитіших інженерів, глибоку технічну експертизу та самовідданість, ми створюємо унікальні програмні продукти, які змінюють світ.

Для наших клієнтів ми не просто постачальник ІТ послуг, а близький партнер. Нам вдається поєднувати потужність великої організації з культурою маленької компанії. Наш успіх складається з досягнень кожної людини в компанії.

people near the desk

Партнери та клієнти

Експертиза

Ми спільнота інженерів та експертів, які об'єднані навколо однієї важливої мети – вирішувати проблеми глобального ринку за допомогою інноваційних технологічних рішень. Ми забезпечуємо повний цикл реалізації ІТ продуктів: перетворюємо ідею клієнта в продукт, випускаємо його на ринок та підтримуємо подальший розвиток проєкту.

Ми постійно освоюємо нові технології та платформи, щоб забезпечити наших клієнтів найбільш конкурентними технологіями та бути готовими до будь-яких викликів. У нашому портфоліо – проєкти з IoT, Artificial Intelligence, Data Science, UX/UI, Big Data, Cloud, DevOps та інших технологій.

Ми фокусуємося на галузях, де маємо потужну експертизу – автомобільна індустрія, фінансовий сектор, агропромисловість, торгівля, енергетика, логістика та охорона здоров'я. Також ми впроваджуємо рішення, які дозволяють компаніям здійснювати цифрову трансформацію нових галузей, то ж цей список постійно зростає, як і географія наших клієнтів. Сьогодні ми працюємо з компаніями з Австрії, Великої Британії, Данії, Ізраїлю, Канади, Німеччини, Саудівської Аравії, ОАЕ, США, Швейцарії та багатьох інших країн.

Нагороди та визнання

dou logo З 2010 року один з найкращих ІТ роботодавців за версією DOU.ua
forbes logo У 2020 Intellias був визнаний найкращим ІТ-роботодавцем
ucycle logo Звання «Велопрацедавець року» у Києві та Одесі.
ey logo «Найкращий роботодавець - 2020» за результатами дослідження EY. Вибір IT-професіоналів.
clutch logo Одна з провідних компаній світу, які демонструють  найвищу якість ІТ послуг
iaop logo Одна з «100 найкращих аутсорсингових компаній світу»
inc5000 logo Intellias у переліку приватних компаній, які найбільш динамічно розвиваються в Європі
web logo Перша українська ІТ-компанія, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок від ООН.

Історія

founders founders

Ми заснували Intellias у 2002 році у Львові, одночасно з релізом першого .Net фреймворку. Починали вдвох і самі писали код для наших перших замовників. Щоб знайти клієнтів, ми часто їздили на автомобілі до Австрії та Швейцарії, долаючи за раз до 7 тис. км. З того часу Intellias виріс в рази, проте більшість клієнтів досі приходять до нас з регіону DACH. До речі, з першим клієнтом з Австрії ми пропрацювали 15 років.

З 2015 року ми почали відкривати розробницькі центри в інших містах, а також закордонні представництва. У 2018 році у нас з’явився новий партнер – інвестиційний фонд Horizon Capital.

За 18 років Intellias пройшов шлях від однокімнатного офісу до однієї з найбільших ІТ компаній України. Але від самого початку і дотепер Intellias був самобутньою компанією, що базується на людських цінностях. Демократична атмосфера і відкритість Львова також вплинули на культуру компанії. Ми хотіли створити бізнес, який цінує людей, і компанію, в якій ми би хотіли працювати. І, схоже, нам це вдалося.

Центри розробки